زندگی عادی

خب فعلا همه چیز نرماله و زندگی عادی در جریانه.

خواهرم زندگی جدیدش رو تهران شروع کرد و دانشگاهش هم شروع شد.فعلا همه چیز رضایتبخشه.

ما هم همچنان منتظر مدیکال هستیم و 21 ماه از زمان لاج میگذره.

هفته آینده قصد داریم بریم برای سوءپیشینه و شایدم بریم برای آزمایشات پزشکی و مدیکالمون رو سرخود بفرستیم.

از همه دوستانی که توی پست قبل نظر دادن و دلسوزانه راهنمایی کردن ممنونم.

فعلا تصمیمم اینه که برنامه زندگی خودمو بهم نزنم و طبق برنامون وقتی ویزا اومد بریم.تا الان هرکاری و هر کمکی از دستم براومده برای خواهرم انجام دادم و ازاین به بعدشم میدم.سعی کردم براش مثل مادر باشم نه خواهر.نمیدونم چقدر موفق بودم ولی سعی خودمو کردم.منتهی به نظرم اینکه انتظار داشته باشه من به خاطرش از رفتنم صرفنظر کنم بی انصافیه.هرچند اگه مجرد بودم شاید اینکار رو میکردم ولی الان سرنوشت دو نفر دیگه هم به من وابسته ست و من نمیتونم به جای اونا تصمیم بگیرم.مثلا من بهش گفتم که برای اومدن اولین چیزی که نیاز داره آیلتسه.ولی خودش الان اصرار داره فرانسه بخونه و اونو با جدیت دنبال میکنه.خب منم حق ندارم بهش تحمیل کنم چکار کنه چکار نکنه ولی به نظرم بعدا هم جای گله ای براش نمیمونه.

اگه بخوام از احوالات خودم بگم هم باید بگم که الان دیگه واقعا دلم میخواد ویزا بیاد و بریم.یه چیزایی برام غیرقابل تحمل شده.مخصوصا موقعی که میرم توی اداره دارایی و ...برای کارای انحصار وراثت.اعصابم واقعا خرد میشه.از اینهمه کاغذ بازی.از بیخیالی کارمنداش که وقت هیچکس براشون ارزش نداره.از بی اعتمادی همه به همدیگه.از برخورد بد کارمندا.یعنی من از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر توی اداره دارایی بودم برای تشکیل پرونده.تازه با یه بچه همراهم.بیچاره شدم!!

هفته گذشته هفته خیلی سختی بود.ولی خدا رو شکر که گذشت و فعلا همه چیز روبراهه.

امیدوارم مشکلی برای ویزا پیش نیاد و به موقع بیاد.

/ 15 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیسان

سلام مریم جوووون .... هفته پیش شین جان از ما مدیکال و سو پیشینه خواست ..... ایشالا به زودی از شما هم بخواد و دیگه بعدشم ویزااااااااااااا ..... [قلب]

الهام

خوشحالم که بحرانها رو پشت سر گذاشتی.امیدوارم که خبر ویزا رو زودتر بهمون بدی که ظاهرا بیشتر از هر چیزی چشم براهش هستی[لبخند]

امیرحسین

واسه ویزا مشکلی پیش نمیاد . مواظب خودتون باشید که مشکلی پیش نیاد . من میدونم ویزاتون کی میاد !!!! اون روزی که از صبح تا ظهرش اصلا" بهش فکر نکردین . همون روز اومده . حالا ببین .

naji

مریم جان من هم هفته آینده برای مدیکال می رم ولی سوء پیشینه مدت داره و ممکنه بعدا دوباره ازمون بخواد.مثلا بعد از 4 یا 6 ماه.حالا برای سوء پیشینه مردد شدم که اقدام کنم یا بزارم هروقت آفیسر ازم خواست!؟

آیسان

ما لاجمون 20 مارچ بود ولیییییییی ما 475 هستییییییم .... ایشالا زودی برا شما هم بخواد عزیزمممممممم

محمد - ارس

این نیز می گذرد، چون می گذرد غمی نیست ویزا هم می یاد و اینجا روبه راه می شید. منم وقتی فکر اونجا رو می کنم اعصابم خرد می شه. مخصوصا وقتی می رم اینجا بانک و با احرتام می یان به استقبالت رو با اونجا مقایسه می کنم به خودم می گم 30 سال عمر رو اونجا چطور گذروندم. به امیدی اینکه شما رو از نزدیک ببینیم. ما که اینجا منتظریم.

محمد - ارس

اعتیار سوئ پیشینه یعنس ترحمه ای که می فرستی یک ساله. ولی فارسی اون یک ماه اعتبار داره. زود باید ترجمه کنی و بفرستیش

علی

ویزا هم میاد مریم جان. ما هم چشممون به پرونده شماست. هرچی واسه شما پیش بیاد چند روز بعد نوبت ماست. ایشالا که دیگه فقط خوبی پیش بیاد.

بهار

مريم جون اميدوارم هم ويزاي شما زود بياد هم ما و هم بقيه كسايي كه مثل ما منتظرن. اين دياك لعنتي گفته بود 18 ماهه![گریه]

وحید

سلام مریم خانم به نظر من اینکه ما در این دوره بدنیا اومدیم و خالقمون این رو خواسته حتما خیر و حکمتی درش نهفته است که ما ازش بی خبریم این روزا که تاپیک دلار تو میگرنت هلپ فعال بود واقعا خسته کننده شده بودم . بهتره بهش فکر نکنیم چون دست ما نیست و کاری نمی تونیم بکنیم و جز نگرانی و استرس چیزه دیگه ای نداره و ممکنه جوانب دیگه زندگی ما رو تاثیر بذاره. از افیسرتون چه خبر؟