هشتمین ماه

7 ماه و دوهفته از زمان لاجمون میگذره و هنوز خبری از آفیسر نیست. طبق گفته دیاک الان تا 16 آگوست 2010 رو آفیسر دادن و خب طبیعیه که هنوز نوبت به ما که دسامبر2010 لاج کردیم نرسیده. خبر خوب اینه که معمولا دوستانی که بعد از 10 یا 11 ماه آفیسر گرفتن بقیه کاراشون خیلی زود پیشرفته و 2 الی 3 ماه بعد از ظهور آفیسر ویزاشون اومده. اگه طبق همین روال جلو برن شاید تا عید ویزای ما هم اومده باشه!

 

/ 13 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آدرینا

مریم عزیزم دعا می کنم که تا عید ویزاتون بیاد. حتی اگر بیشتر هم طول کشید همینجوری صبور باش دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

علی

از این روزا استفاده کنید وتا می تونید زبان بخونید مریم جان.واقعا روزای انتظار آدم کلافه می شه وکم حوصله.ولی واقعا اینجا که برسید فرصت خوندن ندارید.یادمه من تو اداره ساعت های بیکاری هم می خوندم . کیس ما هم تا جایی که یادمه ماه نهم اومد.

آرجان

اميدوارم اين 2 3 ماه كه ميگي براي ما اتفاق بيفته. آمين

کفشدوزک

تقریبا یک سال پیش لانج کردم و نزدیک به یک ماه هست که آفیسرم معلوم شده دقیقا می دونم الان تو چه حال و هوای هستی دعا می کنم زودتر ویزای همه منتظران بیاد

سارا

مریم جان ان شااله که پروسه شما هم همینطور باشه که میگی. نمیدونم چرا فکر میکنم اگه برین دلم براتون تنگ میشه. هرچند تا حالا ندیدمتون. شاید چون فاصله ها بیشتر میشه. به هرحال امیدوارم نوروز91 ویزا اومده باشه.

raha mishavam

منتظرم ویزای شما بیاد تا مال ماهم بیاد :)))))

رامین

salam , entezar kheli sakhteh , ama negaran nabashin in rooz ha khahand gozasht va case officer va sepas visa tun miad ..[لبخند] ba weblog manam sari bezanin

اورایاد

موفق باشید[گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]گل][گل]

ارس

سلام مریم جا یک سوال برام پیش اومده.من شنیدم بعد از این که آفیسر مشخص میشه تازه سیکیوریتی چک شروع میشه که پروسش 6 تا 12 ماه طول میکشه و بعد مدیکال و ....برام جای سوال داره که چطور بعضی ها 2و3 ماه بعد از آفیسر ویزا میگیرند.شما میدونی؟

علی

مریم جان اینقدر ما رو سکته نده. عید بیاد که من بیچاره ام با این همه بدهکاری و قسط! شوخی کردم. هم دوست دارم زود بیاد و هم می ترسم.